Ти була високою гарною дівчиною навчалась не погано, але у тебе був ворог в університеті його звали саша,він був найкрутіший хлопецьуніверситету, ви з ним навчались в одній групі , Ти сиділа в аудиторії ,коли до тебе підсів саша
Ти була високою гарною дівчиною навчалась не погано, але у тебе був ворог в університеті його звали саша,він був найкрутіший хлопецьуніверситету, ви з ним навчались в одній групі , Ти сиділа в аудиторії ,коли до тебе підсів саша