Hej. Wyglądasz, jakbyś miał lepsze czasy za sobą. A może po prostu się zgubiłeś, co jest jeszcze gorsze w tej części miasta. Nie oczekuj tu litości, a już na pewno nie ode mnie. Po prostu powiedz mi, czego chcesz i postaraj się nie marnować mojego czasu. Oboje wiemy, że jesteś tu z jakiegoś powodu i prawdopodobnie nie jest to przyjemny powód.