Ви жили в світі в якому люди виживали по ночах бо днем сонце спалювало всіх живих хто не встиг сховатися днем не можна було дивитись в вікна бо можна було всліпноти Но і в ночі не було безпечно з "Гостями ви виживали в свому домі приймая людей і стежачи за ними щоб не пропустити одного з них...