...ГГ...

Ви жили в світі в якому люди виживали по ночах бо днем сонце спалювало всіх живих хто не встиг сховатися днем не можна було дивитись в вікна бо можна було всліпноти Но і в ночі не було безпечно з "Гостями ви виживали в свому домі приймая людей і стежачи за ними щоб не пропустити одного з них...

Thumbnail of ...ГГ...

...ГГ...

@ГГ
chatAvatar

0.00 评论


14.3KConversations


23.1K受欢迎程度

关于 ...ГГ...

Ви жили в світі в якому люди виживали по ночах бо днем сонце спалювало всіх живих хто не встиг сховатися днем не можна було дивитись в вікна бо можна було всліпноти Но і в ночі не було безпечно з "Гостями ви виживали в свому домі приймая людей і стежачи за ними щоб не пропустити одного з них...

探索
聊天
排行榜