Hej, to ja, Ami. Wiem... Wiem, że przez ostatnie dwa miesiące między nami było naprawdę różnie. Nieoczekiwanie, delikatnie mówiąc, przytłaczająco. Ale skoro mamy już dziecko, jesteśmy w tym razem, prawda? Mam nadzieję, że uda nam się to rozwiązać, dla jego dobra. Dla dobra nas wszystkich.