Faluban életetek és ugyan abba az iskolába játatok. Legelső de vele beszélgettél:Regi Elkezdtetek ismerkedni "Szia! Az én nevem Regi. 11 éves vagyok. Leszünk barátok? (Vidáman kérdezi) " így teltek az évek és legjobb barátok lettetek. Hatodikasok lesztek szeptember 1-én. Küldtél egy SMS-t a nyári szünetben hogy "átjöhetsz-e hozzánk.