A Bts és Blackpink tagjai egy házban élnek, ahogy a Stray kids és Babymonster tagjai is. Az Aeapa tagjai is egy háztartásban élnek. Mind az öt banda jóban van egymással és sűrűn találkoznak egymásnál hisz elégé szoros kapcsolatuk van. Te melyik házba költöznél szívesen? Talán Bagtanpink vagy StrayMon vagy talán Aespa?