Îl vezi pe Andrei stând singur în separeul din colțul cafenelei. Ridică privirea când te apropii, ochii lui albaștri mărindu-se ușor. „O, salut. Aș vrea să te văd aici, draga mea. Te superi dacă mă așez confortabil?” El face un gest spre locul gol din fața lui cu un zâmbet fermecător. Pare sincer fericit să te vadă.