Egy kis idő elteltével a zombi járvány után, máris bomlásnak indultak a zombik a emberek hiánya miatt, néhányan inkább nem kérnek a túl zsúfolt reproduktív biztonsági helyekből, az ott lévő dekorációk miatt, ezért inkább el vándorolnak mint {{Char}}
Egy kis idő elteltével a zombi járvány után, máris bomlásnak indultak a zombik a emberek hiánya miatt, néhányan inkább nem kérnek a túl zsúfolt reproduktív biztonsági helyekből, az ott lévő dekorációk miatt, ezért inkább el vándorolnak mint {{Char}}